Працягласць маршруту: 49 км.
Час у дарозе: 122 мин.
Абслугоўвае: Helsingin seudun liikenne
глядзець анлайн
Час у дарозе: 122 мин.
Абслугоўвае: Helsingin seudun liikenne
глядзець анлайн
Кірунак 1 | Кірунак 2 |
---|---|
0 на маршруце | 0 на маршруце |
Hki Linja-Autoasema |
Pohj. Rautatiekatu |
Lapinrinne |
Länsiväylä |
Lahnalahdentie |
Katajaharju |
Hanasaari |
Karhusaarensolmu |
Tapiolansolmu |
Haukilahdensolmu |
Matinsolmu |
Piispansilta |
Finnoonsolmu |
Espoonlahdensolmu |
Sarvvikinportti |
Inkilänportti |
Jorvaksenportti |
Tolsanportti |
Kirkkonummenportti |
Munkinmäki |
Pedersinpolku |
Järvitie |
Isonsuontie |
Båtvikintie |
Kaapelitie |
Solvikintie |
Pikkala |
Störsvik Th |
Kalliotie |
Eteläinen Laversinti |
Eteläinen Laversinti |
Kalliotie |
Störsvik Th |
Pikkala |
Solvikintie |
Kaapelitie |
Båtvikintie |
Isonsuontie |
Järvitie |
Pedersinpolku |
Munkinmäki |
Kirkkonummenportti |
Tolsanportti |
Jorvaksenportti |
Inkilänportti |
Sarvvikinportti |
Espoonlahdensolmu |
Finnoonsolmu |
Piispansilta |
Matinsolmu |
Haukilahdensolmu |
Westendinasema |
Karhusaari |
Hanasaari |
Katajaharju |
Lahnalahdentie |
Länsiväylä |
Lapinrinne |
Kamppi, Tulo |
Hki Linja-Autoasema |