Транспартны сродак: Аўтобус
Абслугоўвае: SunLine Transit Agency
Маршрут {} - {} не знойдзены: Палм-Спрынгс, Ла Квінта, Banning, Yucaipa, Палм Дэзерт, Cathedral City, Highland, Beaumont, Calimesa, Indio
Працягласць маршруту: 143 км.
Час у дарозе: 357 мин.
ТС на канчатковых: 16:42
глядзець анлайн
Кірунак 1 | Кірунак 2 |
---|---|
0 на маршруце | 0 на маршруце |
Hwy 111 & Golf Center Pkwy |
Cook At Berger |
2Nd At Commerce |
Cal State San Bernardino |
San Bernardino Transit Center |