Увайсці ў профіль
Кракаў
Расклад
Перавозчыкі
Прыпынкі
Часопіс
Чат
Рэйтынг
Гісторыя змен
Пра праект
Bustime
POI
Выбар горада
Кракаў
Расклад
Аўтобус 193
Працягласць маршруту: 22 км.
Час у дарозе: 57 мин.
Абслугоўвае:
MPK S.A. w Krakowie
глядзець анлайн
рэдагаваць расклад
Кірунак 1
Кірунак 2
0 на маршруце
0 на маршруце
Lesisko
Lasek Mogilski
Stare Wiślisko
Klasztor Cystersów
Sieroszewskiego (Nż)
Szpital Żeromskiego
Os. Na Skarpie
Klasztorna
Bulwarowa Ogródki Działkowe (Nż)
Os. Willowe
Struga
Aleja Róż
Żeromskiego
Teatr Ludowy
Arka
Os. Jagiellońskie
Rondo Hipokratesa
Dunikowskiego
Kleeberga
Kruszwicka
Popielidów
Piasta Kołodzieja
Os. Piastów
Urząd Skarbowy Nowa Huta
Powstańców Wiadukt
Powstańców Magazyny (Nż)
Dziekanowicka (Nż)
Cmentarz Prądnik Czerwony Wschód (Nż)
Cmentarz Prądnik Czerwony
Prądnik Czerwony
Powstańców Garaże
Ks. Meiera
Banacha
Papierni Prądnickich
Górka Narodowa P+R
уверх
Górka Narodowa P+R
Papierni Prądnickich
Banacha
Ks. Meiera
Powstańców
Powstańców Garaże
Prądnik Czerwony
Prądnik Czerwony
Cmentarz Prądnik Czerwony
Cmentarz Prądnik Czerwony Wschód (Nż)
Dziekanowicka (Nż)
Powstańców Magazyny (Nż)
Powstańców Wiadukt
Os. Piastów
Piasta Kołodzieja
Popielidów
Kruszwicka
Kleeberga
Dunikowskiego
Rondo Hipokratesa
Os. Jagiellońskie
Arka
Teatr Ludowy
Żeromskiego
Aleja Róż
Struga
Bulwarowa (Nż)
Os. Willowe
Klasztorna
Os. Wandy
Os. Na Skarpie
Szpital Żeromskiego
Sieroszewskiego (Nż)
Klasztor Cystersów
Stare Wiślisko
Lasek Mogilski
Lesisko
уверх
Google Play
App Store
Падключэнне
Github
Дапамога
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Latviešu
Lietuvių
Magyar
Nederlands
Polski
Português
Suomen
Čeština
Беларуская
Русский
Українська
За открытость данных в общественном транспорте
|
Блог
|
support@busti.me