Увайсці ў профіль
Кракаў
Расклад
Перавозчыкі
Прыпынкі
Часопіс
Чат
Рэйтынг
Гісторыя змен
Пра праект
Bustime
POI
Выбар горада
Кракаў
Расклад
Аўтобус 469
Працягласць маршруту: 16 км.
Час у дарозе: 40 мин.
Абслугоўвае:
MPK S.A. w Krakowie
глядзець анлайн
рэдагаваць расклад
Кірунак 1
Кірунак 2
2 на маршруце
0 на маршруце
Prądnik Biały Wschód
Bociana
Zawodzie
Siewna Wiadukt
Clepardia
Mackiewicza
Imbramowska
Opolska Estakada
Ur Al. 29 Listopada
Biskupa Prandoty
Cmentarz Rakowicki Zachód (Nż)
Nowy Kleparz
Radio Kraków
Plac Inwalidów
Agh / Ur
Muzeum Narodowe
Jubilat
Konopnickiej
Rondo Grunwaldzkie
Ludwinów
Rondo Matecznego
Kamieńskiego Wiadukt (Nż)
Bonarka
Kamieńskiego
Makowa
Malborska
Sułkowskiego
Malborska Szkoła
Wola Duchacka
Karpińskiego
Tuchowska
Bochenka (Nż)
Łużycka (Nż)
Piaski Wielkie
Piaski Wielkie
уверх
уверх
Google Play
App Store
Падключэнне
Github
Дапамога
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Latviešu
Lietuvių
Magyar
Nederlands
Polski
Português
Suomen
Čeština
Беларуская
Русский
Українська
За открытость данных в общественном транспорте
|
Блог
|
support@busti.me