Увайсці ў профіль
Кракаў
Расклад
Перавозчыкі
Прыпынкі
Часопіс
Чат
Рэйтынг
Гісторыя змен
Пра праект
Bustime
POI
Выбар горада
Кракаў
Расклад
Аўтобус 605
Працягласць маршруту: 21 км.
Час у дарозе: 52 мин.
Абслугоўвае:
MPK S.A. w Krakowie
глядзець анлайн
рэдагаваць расклад
Кірунак 1
Кірунак 2
0 на маршруце
0 на маршруце
Złocień
Złocień
Domagały Magazyny (Nż)
Domagały (Nż)
Bazarowa
Półłanki
Jeżowa
Albatrosów
Biskupińska (Nż)
Zajezdnia Płaszów
Płk. Dąbka
Surzyckiego
Mały Płaszów P+R
Szczecińska
Saska
Lipska
Gromadzka
Kuklińskiego
Klimeckiego
Most Kotlarski (Nż)
Rondo Grzegórzeckie
Hala Targowa
Poczta Główna
Plac Wszystkich Świętych
Filharmonia
Teatr Bagatela
Stary Kleparz
Teatr Słowackiego
уверх
Teatr Słowackiego
Poczta Główna
Starowiślna
Hala Targowa
Rondo Grzegórzeckie
Klimeckiego
Kuklińskiego
Gromadzka
Lipska
Saska
Szczecińska
Rzebika
Mały Płaszów P+R
Surzyckiego
Płk. Dąbka
Zajezdnia Płaszów
Biskupińska (Nż)
Albatrosów
Jeżowa
Półłanki
Bazarowa
Domagały (Nż)
Domagały Magazyny (Nż)
Złocień
уверх
Google Play
App Store
Падключэнне
Github
Дапамога
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Latviešu
Lietuvių
Magyar
Nederlands
Polski
Português
Suomen
Čeština
Беларуская
Русский
Українська
За открытость данных в общественном транспорте
|
Блог
|
support@busti.me