Увайсці ў профіль
Кракаў
Расклад
Перавозчыкі
Прыпынкі
Часопіс
Чат
Рэйтынг
Гісторыя змен
Пра праект
Bustime
POI
Выбар горада
Кракаў
Расклад
Трамвай 17
Працягласць маршруту: 22 км.
Час у дарозе: 55 мин.
Абслугоўвае:
ZTP Kraków
глядзець анлайн
рэдагаваць расклад
Кірунак 1
Кірунак 2
0 на маршруце
1 на маршруце
Czerwone Maki P+R
Chmieleniec
Kampus Uj
Ruczaj
Norymberska
Grota-Roweckiego
Lipińskiego
Borsucza
Brożka (Nż)
Łagiewniki
Łagiewniki
Rzemieślnicza
Rondo Matecznego
Smolki
Korona
Plac Bohaterów Getta
Św. Wawrzyńca
Miodowa
Starowiślna
Hala Targowa
Rondo Grzegórzeckie
Rondo Mogilskie
Dworzec Główny Tunel
Politechnika
Dworzec Towarowy
уверх
Brożka (Nż)
Borsucza
Lipińskiego
Grota-Roweckiego
Norymberska
Ruczaj
Kampus Uj
Chmieleniec
Czerwone Maki P+R
уверх
Google Play
App Store
Падключэнне
Github
Дапамога
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Latviešu
Lietuvių
Magyar
Nederlands
Polski
Português
Suomen
Čeština
Беларуская
Русский
Українська
За открытость данных в общественном транспорте
|
Блог
|
support@busti.me