Увайсці ў профіль
Хельсінкі
Расклад
Перавозчыкі
Прыпынкі
Часопіс
Чат
Рэйтынг
Гісторыя змен
Пра праект
Bustime
POI
Выбар горада
Кракаў
Расклад
Трамвай 69
Працягласць маршруту: 31 км.
Час у дарозе: 77 мин.
Абслугоўвае:
ZTP Kraków
глядзець анлайн
рэдагаваць расклад
Кірунак 1
Кірунак 2
0 на маршруце
0 на маршруце
Nowy Bieżanów P+R
Ćwiklińskiej
Nowy Prokocim
Teligi
Prokocim Szpital
Prokocim
Wlotowa
Bieżanowska
Kabel
Dworcowa
Cmentarz Podgórski
Podgórze Ska
Plac Bohaterów Getta
Św. Wawrzyńca
Miodowa
Starowiślna
Poczta Główna
Plac Wszystkich Świętych
Filharmonia
Teatr Bagatela
Stary Kleparz
Teatr Słowackiego
Dworzec Główny Zachód
Politechnika
Dworzec Towarowy
Szpital Narutowicza
Bratysławska
Krowodrza Górka P+R
Pachońskiego P+R
Białoprądnicka
Górnickiego
Siewna Wiadukt
Bociana
Kuźnicy Kołłątajowskiej
Papierni Prądnickich
Górka Narodowa P+R
уверх
Górka Narodowa P+R
Papierni Prądnickich
Kuźnicy Kołłątajowskiej
Bociana
Siewna Wiadukt
Górnickiego
Białoprądnicka
Pachońskiego P+R
Krowodrza Górka P+R
Bratysławska
Szpital Narutowicza
Dworzec Towarowy
Politechnika
Dworzec Główny Zachód
Teatr Słowackiego
Stary Kleparz
Teatr Bagatela
Filharmonia
Plac Wszystkich Świętych
Poczta Główna
Starowiślna
Miodowa
Św. Wawrzyńca
Plac Bohaterów Getta
Podgórze Ska
Cmentarz Podgórski
Dworcowa
Kabel
Bieżanowska
Wlotowa
Prokocim
Prokocim Szpital
Teligi
Nowy Prokocim
Ćwiklińskiej
Nowy Bieżanów P+R
уверх
Google Play
App Store
Падключэнне
Github
Дапамога
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Latviešu
Lietuvių
Magyar
Nederlands
Polski
Português
Suomen
Čeština
Беларуская
Русский
Українська
За открытость данных в общественном транспорте
|
Блог
|
support@busti.me