Працягласць маршруту: 25 км.
Час у дарозе: 64 мин.
Абслугоўвае: МУП "Липецкпассажиртранс"
глядзець анлайн
Час у дарозе: 64 мин.
Абслугоўвае: МУП "Липецкпассажиртранс"
глядзець анлайн
Кірунак 1 | Кірунак 2 |
---|---|
4 на маршруце | 4 на маршруце |
Чаплыгинское шоссе |
Сады Сокол-3 |
Сады Речное |
Автобаза |
Мост |
Орловское шоссе |
Школа 41 |
Баумана |
Завод Свободный Сокол |
Горгаз |
Хлебозавод |
Школа 8 |
Арктическая |
Педагогический университет |
ул. Шкатова |
Пролетарская |
пл. Плеханова |
Театральная площадь
|
Фрунзе |
Петровский рынок |
ГИБДД |
пл. Мира
|
пл. Франценюка |
пл. Металлургов |
Трeст. Липецкстрой |
НЛМК |
Технопарк |
Коксохим
|
АЗТП |
Шлакопереработка |
Краснозаводская |
Краснознамённая
|
Юбилейная |
Магазин Мебель |
Жуковского |
Мини-рынок |
пл. Клименкова |
Ильича |
к-тр Маяк |
Школа 25 |
Стадион Пламя |
3-й участок |
3-й участок |
Стадион Пламя |
Школа 25 |
к-тр Маяк |
пл. Клименкова |
ЛТЗ |
Краснозаводская
|
Шлакопереработка |
АЗТП |
Коксохим |
Технопарк |
НЛМК / 9-го Мая |
Трeст. Липецкстрой |
Медсанчасть НЛМК |
пл. Металлургов |
Прокатная |
пл. Франценюка |
пл. Мира |
ГИБДД |
Петровский рынок |
Театральная площадь |
пл. Плеханова |
Пролетарская |
ул. Шкатова
|
Педагогический университет |
Арктическая |
Школа 8 |
Хлебозавод |
Горгаз |
Завод Свободный Сокол |
Баумана
|
Школа 41 |
Орловское шоссе |
Мост
|
Автобаза |
Сады Речное |
Сады Сокол-3 |
Чаплыгинское шоссе |