Працягласць маршруту: 15 км.
Час у дарозе: 39 мин.
Абслугоўвае: МУП "Липецкпассажиртранс"
глядзець анлайн
Час у дарозе: 39 мин.
Абслугоўвае: МУП "Липецкпассажиртранс"
глядзець анлайн
Кірунак 1 | Кірунак 2 |
---|---|
0 на маршруце | 1 на маршруце |
Автост. Сокол |
Школа 41 |
Орловское шоссе |
Разъезд 1 |
2-я линия (сады Цементник) |
15-я линия (сады Цементник) |
10-я линия (сады Цементник) |
Сады Цементник |
10-я линия (сады Цементник) |
15-я линия (сады Цементник) |
2-я линия (сады Цементник) |
Хоздвор |
19-я улица |
Сады Металлург-4 |
Сады Металлург-4 |
19-я улица |
Хоздвор
|
Разъезд 1 |
Орловское шоссе |
Школа 41 |
Автост. Сокол |