Увайсці ў профіль
Джавена
Расклад
Перавозчыкі
Прыпынкі
Часопіс
Чат
Рэйтынг
Гісторыя змен
Пра праект
Bustime
POI
Выбар горада
Малага
Расклад
Аўтобус 21
Працягласць маршруту: 13 км.
Час у дарозе: 34 мин.
глядзець анлайн
рэдагаваць расклад
Кірунак 1
Кірунак 2
0 на маршруце
0 на маршруце
1171, Ayuntamiento (Paseo Del Parque)
2168, Norte (Alameda Principal)
2118, Armengual De La Mota (Hilera)
621, Armengual De La Mota
602, Mármoles
821, Pelayo (Martínez Maldonado)
802, Eugenio Gross (Martínez Maldonado)
803, Las Chapas (Martínez Maldonado)
804, Arroyo Del Cuarto (Martínez Maldonado)
805, Parque Del Norte (Avda. Carlos Haya)
806, Los Remedios (Avda. Carlos Haya)
807, Hospital (Avda. Carlos Haya)
808, Parque Florida (Avda. Carlos Haya)
809, Ortega Prados (Avda. Carlos Haya)
810, Alcubilla (Avda. Carlos Haya)
811, Teatinos (Avda. Carlos Haya)
2116, Hacienda Cabello (Lope De Vega)
2102, Depuradora (Avda. Lope De Vega)
2103, El Atabal (Avda. Lope De Vega)
2104, Los Ramos (Avda. Lope De Vega)
2117, Rosa Garcia (Avda. Lope De Vega)
2105, Tomillar (Lope De Rueda)
2106, Patronato Vivienda (Lope De Rueda)
2107, Tomillares (Lope De Rueda)
2108, Correos (Lope De Rueda)
2109, Los Morales (Lope De Rueda)
2110, Sta. Isabel (Lope De Rueda)
2111, Las Morillas (Lope De Rueda)
2112, Salinas (Puerto De La Torre)
2113, Puerto Sol
2114, San Cayetano
2115, El Cortijuelo
2151, Junta De Los Caminos
уверх
2151, Junta De Los Caminos
2152, El Cortijuelo
2153, San Cayetano
2154, Puerto Sol
2155, Salinas (Puerto De La Torre)
2156, Las Morillas (Lope De Rueda)
2157, Sta. Isabel (Lope De Rueda)
2158, Los Morales (Lope De Rueda)
2159, Correos (Lope De Rueda)
2160, Tomillares (Lope De Rueda)
2161, Patronato Vivienda (Lope De Rueda)
2162, El Tomillar (Lope De Rueda)
2167, Rosa Garcia (Avda. Lope De Vega)
2163, Los Ramos (Avda. Lope De Vega)
2164, El Atabal (Avda. Lope De Vega)
2165, Universidad Laboral
2166, Hacienda Cabello (Lope De Vega)
839, Teatinos (Avda. Carlos Haya)
840, Alfonso X (Avda. Carlos Haya)
841, Ortega Prados (Avda. Carlos Haya)
842, Parque Florida (Avda. Carlos Haya)
843, Hospital (Avda. Carlos Haya)
844, Los Remedios (Avda. Carlos Haya)
845, Parque Del Norte (Avda. Carlos Haya)
846, Arroyo Del Cuarto (Martínez Maldonado)
847, Las Chapas (Martínez Maldonado)
848, Eugenio Gross (Martínez Maldonado)
559, Alonso De Palencia
560, Hilera
662, Avda. De Andalucía
2119, Sur (Alameda Principal)
367, Paseo Del Parque
1171, Ayuntamiento (Paseo Del Parque)
уверх
Google Play
App Store
Падключэнне
Github
Дапамога
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Latviešu
Lietuvių
Magyar
Nederlands
Polski
Português
Suomen
Čeština
Беларуская
Русский
Українська
Прыпынак грамадскага транспарту
|
Блог
|
support@busti.me