Працягласць маршруту: 16 км.
Час у дарозе: 40 мин.
Абслугоўвае: Филиал ГПК Пассажиравтотранс г. Междуреченск
глядзець анлайн
Час у дарозе: 40 мин.
Абслугоўвае: Филиал ГПК Пассажиравтотранс г. Междуреченск
глядзець анлайн
Кірунак 1 | Кірунак 2 |
---|---|
1 на маршруце | 0 на маршруце |
Ж/д вокзал
05:55 07:25 09:45 11:15 12:45 15:25 16:55 18:30 |
Магазин Скиф |
Бульвар Медиков |
Вокзальный поворот |
Брянская улица |
ул. Орджоникидзе |
Западный универсам |
ул. Дзержинского |
Автостанция |
ТПТУ |
Шахта Ленина |
Шахта Усинская |
Ольжерас Школа |
Ольжерас |
Новая |
Шахта Шевякова |
Еловая |
Широкий лог |
ВГСЧ Ольжерас |
Школьная |
Почта |
Столовая
|
Горный цех |
Шахта Распадская |
Шахта Распадская
06:40 08:10 10:30 12:00 13:30 16:10 17:40 19:15 |
Горный цех |
Столовая |
Почта |
Школьная |
ВГСЧ Ольжерас |
Широкий лог |
Еловая |
Шахта Шевякова |
Новая |
Ольжерас |
Ольжерас Школа |
Шахта Усинская |
Шахта Ленина |
Автостанция |
ул. Дзержинского |
Западный универсам |
ул. Орджоникидзе |
Брянская улица |
Вокзальный поворот |
Бульвар Медиков |
Ж/д вокзал |