Працягласць маршруту: 13 км.
Час у дарозе: 33 мин.
Абслугоўвае: АО «Электротранспорт»
глядзець анлайн
Час у дарозе: 33 мин.
Абслугоўвае: АО «Электротранспорт»
глядзець анлайн
Кірунак 1 | Кірунак 2 |
---|---|
1 на маршруце | 1 на маршруце |
Фрунзе |
Декабристов |
Марата |
Г.Т.С. |
Кирова |
Областная больница |
Павлова |
Радищева |
Рогозерская (АЗС) |
Маклакова |
Почта (Маклакова) |
Скальная |
Музыкальная школа |
Универсам |
Мира |
Старостина |
Дом престарелых |
Верхне-Ростинское шоссе |
проезд Металлистов |
Свердлова (Свердлова д.17) |
Павлика Морозова |
Подстаницкого |
Миронова |
Гаджиева (33) |
Ивченко |
Лобова
|
Больница |
Ушакова |
Нахимова |
Дежнёва |
Завод Севморпуть (посадки нет) |
Завод Севморпуть |
Нахимова |
Ушакова |
Алексея Позднякова |
Больница |
Лобова |
Ивченко |
Хлобыстова (угол Свердлова) |
Миронова |
ДСК
|
Подстаницкого |
Павлика Морозова |
Свердлова |
проезд Металлистов |
Верхне-Ростинское шоссе |
Дом престарелых |
Старостина |
Мира |
Музыкальная школа |
Скальная |
Почта (Маклакова) |
Маклакова |
Карла Маркса (м-т 30) |
Радищева |
Павлова |
Областная больница |
Кирова |
Марата |
Советская |
Фрунзе(конечная) |