Працягласць маршруту: 16 км.
Час у дарозе: 41 мин.
Абслугоўвае: МП г. Омска Электрический транспорт, филиал «Трамвайное депо»
глядзець анлайн
Час у дарозе: 41 мин.
Абслугоўвае: МП г. Омска Электрический транспорт, филиал «Трамвайное депо»
глядзець анлайн
Кірунак 1 | Кірунак 2 |
---|---|
2 на маршруце | 2 на маршруце |
пос. Амурский
06:42 07:30 17:43 18:06 |
По требовaнию (Багратиона)
|
ул. 4-я Челюскинцев |
Магазин Заря |
ул. Челюскинцев |
Школа 93 |
ЛДС им. Вячеслава Фетисова |
ул. 11-я Ремесленная |
Мост |
ул. А. Нейбута |
ул. Звездова
|
ул. Красных Зорь |
ул. 20 лет РККА |
ПКиО им. 30 лет ВЛКСМ |
ул. Лизы Чайкиной |
ПО им. Баранова |
ПО Полёт |
ПО Полёт
06:00 06:48 17:01 17:24 |
ПО им. Баранова |
ул. Лизы Чайкиной |
ПКиО им. 30 лет ВЛКСМ |
ул. 20 лет РККА |
ул. Красных Зорь |
ул. Звездова
|
ул. А. Нейбута |
Мост |
ул. 2-я Восточная |
ул. 11-я Ремесленная
|
ЛДС им. Вячеслава Фетисова |
Школа 93 |
ул. Челюскинцев |
Магазин Заря |
ул. 4-я Челюскинцев |
По требовaнию (Багратиона) |
Ул. Багратиона |
пос. Амурский |