рэдагаваць раскладPorvoo Linja-Autoas. |
Näsinmäentie
|
Hautausmaa
|
Näsi
|
Hornhattulantie
|
Harabackankatu
|
Kuninkaantie 1
|
Mossakrog
|
Ernestantie
|
Bäckkärr
|
Papinniitty
|
Karleby Th
|
Forsbacka
|
Neskalk
|
Lammiskärrintie
|
Böle
|
Högvalla Th
|
Hinthaara
|
Töyrytie
|
Kinnarintie
|
Jonnas
|
Kotiniityntie
|
Ali-Vekkoski Th
|
Högbacka
|
Kotikalliontie
|
Kurkisuontie
|
Anttila
|
Olofs
|
Notkotie
|
Lugnnäsintie
|
Herralantie
|
Vanha Kuninkaantie
|
Lillängintie
|
Lehtikuusentie
|
Ollkärrintie
|
Sommarnäsintie
|
Mehuasema
|
Laaksosuontie
|
Itäinen Jokipuisto
|
Nikkilän Juhlatalo
|
Kirkkoniityntie
|
Uudensillantie
|
Nikkilän Terminaali
|
уверх