Увайсці ў профіль
Рым
Расклад
Перавозчыкі
Прыпынкі
Часопіс
Чат
Рэйтынг
Гісторыя змен
Пра праект
Bustime
POI
Выбар горада
Рым
Расклад
Аўтобус 32
Працягласць маршруту: 13 км.
Час у дарозе: 33 мин.
Абслугоўвае:
Atac
глядзець анлайн
рэдагаваць расклад
Кірунак 1
Кірунак 2
5 на маршруце
1 на маршруце
Risorgimento/S. Pietro
Bastioni Di Michelangelo
Ottaviano (Ma)
V.Le Angelico/Camozzi
V.Le Angelico/Mazzini
V.Le Angelico/Dardanelli
V.Le Angelico/Maresciallo Giardino
Lgt Cadorna/M.Llo Giardino
Lgt Cadorna/Ostello Gioventu
De Bosis/Stadio Tennis
Lgt M.Llo Diaz/De Bosis
Boselli
Piazzale Della Farnesina
A. Di S. Giuliano
Robilant
Tor Di Quinto/Riano
C.So Francia/Flaminia
Flaminia/Boccardo
Flaminia/Bevagna
Flaminia/Nitti
Flaminia/Morlupo
Flaminia/Cappelli R.
Flaminia/Monterosi
Tor Di Quinto
Tor Di Quinto/Civico 151
Flaminia/Tor Di Quinto
Flaminia/Cantalupo
Staz.Ne Due Ponti
Stazione Grottarossa
Stazione Saxa Rubra
уверх
Stazione Grottarossa
Flaminia/Cantalupo
Flaminia/Tor Di Quinto
Tor Di Quinto
Tor Di Quinto/Civico 151
Flaminia/Monterosi
Flaminia/Cappelli R.
Flaminia/Morlupo
Flaminia/Nitti
Flaminia/Bevagna
Flaminia/Boccardo
C.So Francia/Flaminia
Tor Di Quinto/Riano
Lgt M.Llo Diaz/Ponte Milvio
Boselli
Piazzale Della Farnesina
A. Di S. Giuliano
Lgt M.Llo Diaz/Min. Esteri
De Bosis
De Bosis/Stadio Tennis
Lgt Cadorna/Ostello Gioventu
Maresciallo Giardino
V.Le Angelico/Maresciallo Giardino
V.Le Angelico/Durazzo
V.Le Angelico/Dardanelli
V.Le Angelico/Mazzini
P.Za Giovine Italia
V.Le Angelico/Camozzi
Leone Iv
Risorgimento
уверх
Google Play
App Store
Падключэнне
Github
Дапамога
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Latviešu
Lietuvių
Magyar
Nederlands
Polski
Português
Suomen
Čeština
Беларуская
Русский
Українська
За открытость данных в общественном транспорте
|
Блог
|
support@busti.me