Працягласць маршруту: 12 км.
Час у дарозе: 32 мин.
Абслугоўвае: Tallinna Linnatransport AS
глядзець анлайн
Час у дарозе: 32 мин.
Абслугоўвае: Tallinna Linnatransport AS
глядзець анлайн
Кірунак 1 | Кірунак 2 |
---|---|
0 на маршруце | 0 на маршруце |
Väike-Õismäe parkla |
Väike-Õismäe |
Rukkilille |
Meelespea |
Sinilille |
Karikakra |
Meistri |
Autobussikoondis |
E. Vilde tee |
Szolnok |
A. H. Tammsaare tee |
Sääse |
Aiandi |
Löwenruh |
Marja |
Välja |
Lille |
Sõle |
Ädala |
Kolde puiestee |
Nisu |
Ehte |
Niidi |
Sitsi |
Lahesuu |
Paljassaare |
Paagi |
Paljassaare põik |
Paljassaare põik |
Paagi |
Paljassaare |
Lahesuu |
Sitsi |
Niidi |
Ehte |
Nisu |
Kolde puiestee |
Ädala |
Lille |
Hipodroom |
Välja |
Marja |
Löwenruh |
Aiandi |
Laki |
Joostimägi |
Kadaka Selver |
Autobussikoondis |
Meistri |
Karikakra |
Sinilille |
Meelespea |
Rukkilille |
Väike-Õismäe |
Väike-Õismäe parkla |