Працягласць маршруту: 15 км.
Час у дарозе: 38 мин.
Абслугоўвае: ООО "Первая пассажирская компания"
глядзець анлайн
Час у дарозе: 38 мин.
Абслугоўвае: ООО "Первая пассажирская компания"
глядзець анлайн
Кірунак 1 | Кірунак 2 |
---|---|
0 на маршруце | 0 на маршруце |
ТРК Альтаир |
14-й мкр. (Ленинградский) |
Сады Текстильщик |
Кирпичный завод |
с. Максимовское |
с. Ямино |
с. Григорьевское |
Сады Снежинка |
сан. Красный Холм (из города) |
пов. на сан. Красный Холм |
Институт |
пос. Михайловский |
пос. Михайловский |
Институт |
сан. Красный Холм (в город) |
пов. на сан. Красный Холм |
Сады Снежинка |
с. Григорьевское |
Кирпичный завод |
с. Максимовское |
с. Ямино |
Сады Текстильщик |
14-й мкр. (Ленинградский) |
ТРК Альтаир |